خبر زندگی

فید مطالب همشهری آنلاین
 1. همشهری آنلاین: غذای تهیه‌شده در خانه باید مغذی و ایمن باشد. هنگام تهیه غذا در خانه باید مراقب باشید تا دچار اشتباهاتی نشوید که سلامت شما را به خطر می‌اندازند.
 2. محمد مجد: یکی از دورانی که شما را از خانه و خانواده دور می‌کند، دوران دانشجویی است. قطعا قرار نیست در این دوران، زندگی معمولی گذشته را تجربه کنید.
 3. احسان رحیم‌زاده: سال گذشته همزمان با عزاداری دهه اول محرم در حسینیه امامزاده علی‌اکبر چیذر پرده‌هایی نصب شد که دل و هوش همه را بُرد.
 4. معصومه حیدری‌پارسا: آثار و مضرات دکل‌های برق، مخابرات و گوشی تلفن همراه بر سلامتی در چند سال اخیر از جنجالی‌ترین موضوعاتی بوده که با وجود مخالفان و موافقان مختلف هرگز نتیجه قاطعی برای آن به‌دست نیامده است.
 5. نرگس خانعلیزاده: از گیاهان که حرف می‌زند، صحبت‌‌هایش هیجان خاصی دارد، انگار از یکی از عزیزهایش برایمان تعریف می‌کند؛ البته واقعا هم همینطور است و گیاهان برای علیرضا والی‌نژاد آنقدر عزیز هستند که قید رشته تحصیلی‌اش که به سختی به آن رسیده را زده و تمام وقت و انرژی‌اش را پای آنها گذاشته است.
 6. همشهری آنلاین: ضمیمه حکم رییس جمهوری به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ابلاغ شد، در این حکم به ادامه اجرای طرح تحول سلامت در چارچوب منابع پیش بینی‌پذیر تاکید شده است.
 7. همشهری آنلاین: شما پس از گذراندن ۹ ماه بارداری و خوردن چیزهایی که برای جنین در حال رشدتان خوب باشد، باید اتاق نوزادی را طراحی کنید که آرامش‌بخش و ایمن باشد.
 8. همشهری آنلاین: قد بلند بودن اگرچه از بسیاری جنبه‌ها یک ویژگی‌ مثبت محسوب‌ می‌شود اما مطالعات نشان می‌دهد که این مشخصه می‌تواند اثرات متفاوت بر سلامت جسم داشته باشد.
 9. همشهری آنلاین: متخصصان علوم پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا دریافته‌اند که میکروب‌های روده ممکن است در تحلیل پیشرونده ساختار و عملکرد اعصاب که مشخصه بیماری ام اس است نقش داشته باشند.
 10. همشهری آنلاین: سخنگوی وزارت بهداشت گفت: گروه‌‌های پزشکی و پرستاری داخل کشور برای کمک به مردم میانمار اعلام آمادگی کردند.
 11. دکتر قاسم حسینی اخوان: اورژانس، معنای فوریت دارد. مریضی که به این بخش از بیمارستان آورده می‌شود تصادفی است، سکته کرده، دچار مسمومیت یا سوختگی شده است.
 12. زهرا رفیعی: مرگ‌ومیر ناشی از هپاتیت بیشتر از ایدز است. در ایران با اینکه برای درمان و کنترل این بیماری راه‌های بسیاری وجود دارد، اما حدود یک میلیون و ٤٠٠ هزار نفر مبتلا به هپاتیت B که از مزمن‌ترین انواع آن است، زندگی می‌کنند.
 13. محمدعلی شاطری*: درست است که فروردین فصل رویش و آغاز طبیعت است اما پاییز و آغاز مهر برای آنها که اهل درس و مدرسه و دانشگاه هستند، بهار دیگری است و آغازی جدی برای یک زندگی جدید.
 14. آوا فوشریان: در مسیری که آفتابگردان‌ها از خورشید رو برگردانده و سرهایشان را سمت سایه‌ها چرخانده‌اند، روی سطوح شیبدار دامنه کوه، این خوشه‌های انگور سیاه هستند که سر از خاک بیرون آورده و به آفتاب سلام می‌کنند؛ خوشه‌های انگوری که تنها به روش کشت دیم، با باران رحمت الهی بارور می‌شوند
 15. همشهری آنلاین: معاون اداره کل نظارت بر فراورده‌های غذایی سازمان غذا و دارو گفت: نان‌های حاصل از خمیرترش در مقایسه با نان‌های تهیه شده با مخمر نانوایی دارای بافتی فشرده تر و کیفیت جویدنی بهتری هستند.
 16. همشهری آنلاین: یک متخصص تغذیه گفت: کاهش وزن می‌تواند از طریق کاهش آب بدن و کاهش توده عضلات بدن اتفاق بیفتد اما کاهش وزنی تبعات کمتری دارد که از طریق کاهش توده چربی باشد.
 17. همشهری آنلاین: عضو هئیت مدیره انجمن سرطان ایران گفت: ۷ درصد سرطان‌ها ارثی و ژنتیکی هستند و ۹۳ درصد عوامل محیطی باعث تولید سرطان‌ها می‌شود.
 18. همشهری آنلاین: سازمان پیشگیری از بیماری‌های واگیردار روسیه همزمان با بازگشت حجاج این کشور، در مورد گسترش ویروس بیماری‌زای خطرناک مرس از مبداء عربستان سعودی هشدار داد.
 19. همشهری آنلاین: وزیر بهداشت در پیامی به مناسبت ۲۶ شهریور ماه، روز «فوریت‌های پزشکی ابراز امیدواری کرد، با برنامه‌ریزی صورت گرفته، در دولت دوازدهم بتوانیم شاخص‌های این بخش را به سطح استانداردهای جهانی نزدیک‎تر کنیم.
 20. بهنوش خرم‌روز: خودتان را برای اول مهر آماده کرده‌اید؟ منظورم خرید کتاب و دفتر و سایر لوازم‌‌التحریر نیست، یا از کیف و لباس مدرسه صحبت نمی‌کنم، چون این موارد همه به آماده بودن فرزندتان برای رفتن به مدرسه برمی‌گردد. منظورم دقیقا آماده‌بودن خودتان است.