خبر زندگی

فید مطالب همشهری آنلاین
 1. همشهری آنلاین: مسئول برنامه تغذیه بزرگسالان در دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، گفت: گیاهخواری اگر همراه با مصرف تخم‌مرغ و لبنیات نباشد، سبب کمبود بعضی ویتامین‌ها از جمله ویتامین ب۱۲ در بدن خواهد شد.
 2. همشهری آنلاین: اسید فولیک یکی از انواع ویتامین B است که برای زنان، به خصوص زنانی که باردار هستند یا می‌توانند باردار شوند، ضروری است.
 3. همشهری آنلاین: یک متخصص طب ایرانی گفت: اصولاً پنیر غذای خوبی برای صبحانه نیست؛ از نظر طب ایرانی مزاج پنیر سرد و تر بوده و مانع فعالیت مغزی کامل می‌شود که معمولاً در صبحگاه برای کار و تلاش مورد نیاز است.
 4. همشهری آنلاین: گوجه فرنگی حاوی مقادیر زیادی مواد مغذی است که می‌توانند واقعاً برای سلامتی مفید باشند.
 5. همشهری آنلاین: مدیر کل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت گفت: براساس مطالعات کشوری، از طریق مکمل یاری آهن، تا ۲۵ درصد کم خونی و کمبود آهن در دختران بالغ کاهش یافته است.
 6. همشهری آنلاین: معاون پرستاری وزارت بهداشت با اشاره به ضرورت پرستاری جامعه نگر در کشور گفت: در حال حاضر آموزش کمک پرستاران متوقف شده است.
 7. همشهری آنلاین: مدیر کل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت اعلام کرد که در صدور بی‌رویه مجوز فست فودها بازنگری می‌شود.
 8. همشهری آنلاین: پژوهشگران مرکز رشد فرآورده‌های دارویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با به‌نژادی گیاه کاسنی علاوه بر تولید نوعی ترکیبات پروبیوتیک، موفق به تولید قهوه از این گیاه شدند که دارای خواص درمانی است.
 9. همشهری آنلاین، سخنگوی وزارت بهداشت قصور در رسیدگی به بیماری یکی از مقامات سیاسی کشور که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است را اظهار نظری غیر مسئولانه و خلاف عنوان کرد و گفت: در روند درمان بیماری ایشان هیچگونه کوتاهی صورت نگرفته است.
 10. همشهری آنلاین: بدون توانایی تشخیص بو، ممکن است در وضعیت خطرناکی مانند نشت گاز، دود ناشی از آتش و سایر خطرات قرار بگیرید.
 11. همشهری آنلاین: وزیر بهداشت گفت: پزشک خانواده و نظام ارجاع باید در کشور اجرا شود.
 12. همشهری آنلاین: یک نوع غذای ساده با مزه‌ی تند است ولی در صورت دلخواه می‌توان از فلفل کمتری استفاده کرد.
 13. همشهری آنلاین: اگر برقتان قطع شده است، بهترین کار این است که در یخچال و فریزر را بسته نگهدارید تا غذاهایتان سالم بماند.
 14. همشهری آنلاین: نتایج تحقیقات دانشمندان ثابت کرده است برخی افراد در زمستان بیشتر چاق می‌شوند و این افزایش وزن کاملا بر اساس تحقیقات قابل تفسیر است.
 15. همشهری آنلاین: دویدن در زمستان نیاز به رعایت احتیاطاتی برای حفظ سلامت و ایمنی دارد.
 16. همشهری آنلاین: به گفته محققان، خوردن صبحانه سرشار از فیبر حاوی جو دوسر و میوه و سبزیجات کافی در طول روز می‌تواند از تحلیل استخوان‌ها پیشگیری نماید.
 17. همشهری آنلاین: پروژه ساخت داروی ایرانی «آیمود» به عنوان تنها داروی گیاهی برای کنترل بیماری ایدز، چند سال قبل در کشور کلید خورد اما به یکباره و بنا به دلایل نامعلوم، این طرح بسیار مهم متوقف شد.
 18. همشهری آنلاین: وزیر بهداشت در حکمی، دکتر محمد علی چراغی را به عنوان نماینده خود در شورای عالی نظام پرستاری منصوب کرد.
 19. همشهری آنلاین: تغییرات در ظاهر، بافت و ضخامت موها، می‌تواند نشانه ای از یک مشکل باشد.
 20. همشهری آنلاین: سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ گفت: دولت مکلف است بخشی از هزینه بیماران متابولیک، ام اس، بال پروانه ای و اوتیسم را مانند بیماری‌های خاص محاسبه و پرداخت کند.