خبر زندگی

فید مطالب همشهری آنلاین
 1. همشهری آنلاین: رئیس اداره آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو، جهت محافظت از پوست در گرما و افرادی که بیشتر در معرض نور خورشید قرار دارند توصیه‌هایی بیان کرد.
 2. همشهری دو - محمدابراهیم یزدانی: این روز‌ها هریک از ما می‌توانیم به آسانی یک کانال تلگرام داشته باشیم و با کنترل و مدیریت آن با سایر افراد به‌صورت یک طرفه ارتباط برقرار کنیم.
 3. همشهری دو - علی سیف‌اللهی: روز همسایه‌ها از «سلام و علیک»‌های کشیده پیرمرد کوک می‌شد.
 4. همشهری آنلاین: رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیردار وزارت بهداشت با تکذیب انتشار بیماری تب کریمه کنگو از طریق خوردن گوشت آلوده، تاکید کرد: برخی فکر می‌کنند که خوردن گوشت آلوده می‌تواند منجر به انتشار این بیماری شود؛ این موضوع را قویا تکذیب می‌کنم زیرا تنها عامل ابتلا به این بیماری تماس با لاشه و خون تازه حیوان بیمار است.
 5. سازمان بهداشت جهانی، افسردگی را به‌عنوان سرفصل ویژه روز جهانی سلامت در سال ۲۰۱۷ اعلام کرده است.
 6. همشهری دو - حجت‌الاسلام مجتبی علی‌نژاد: ما به چشمانمان و آنچه می‌بینیم اعتماد داریم، به گوش و شنیده‌هایمان کمتر؛
 7. همشهری دو - زهرا تالانی: هنگامی‌که سلول‌های طبیعی، پیر یا آسیب‌دیده می‌شوند، از بین می‌روند و سلول‌های جدیدی جای آنها را می‌گیرند.
 8. همشهری دو - موژان اردانی: تاریخچه نخستین باتری‌ها به شکل امروزی‌شان به سال ۱۸۰۰ برمی‌گردد که توسط دانشمندی به نام ولتا به دنیا معرفی شد.
 9. همشهری دو - محمد مجد: ساعت‌های روزت را به ۴ قسمت تقسیم کن؛ یک قسمتش، مال خدا باشد و عبادت. یک قسمت دیگرش مال کسب و کار حلال باشد.
 10. همشهری آنلاین: گرم کردن بدن بخش مهمی از ورزش است و حتماً باید چند دقیقه‌ای را صرف انجام آن کنید.
 11. همشهری آنلاین: مناسب‌ترین مواد غذایی که می‌توان بین وعده افطار تا سحر میل کرد تا هم از چاق شدن و اضافه وزن در ماه رمضان جلوگیری کرده باشید و هم بهداشت و سلامت بدنتان را به خطر نینداخته باشید، در ادامه این مطلب بیان شده است.
 12. همشهری آنلاین: اگرچه دردهای جزئی بخش طبیعی از روند افزایش سن است اما درد ناگهانی و غیرمعمول در بازوی چپ می‌تواند نشانه وجود مشکلی جدی باشد.
 13. همشهری آنلاین: یک متخصص رادیوتراپی و آنکولوژی با اشاره به خلاء درمان تیمی سرطان، گفت: گاهی اوقات با بیماری مواجه ایم که مدت‌ها قبل از ارجاع به متخصص رادیوتراپی و آنکولوژی بدون ضرورت شیمی درمانی شده است.
 14. همشهری آنلاین: مطالعه جدید نشان می‌دهد بین مصرف ویتامین D پدر قبل از بارداری و قد و وزن کودک در ۵ سالگی ارتباط وجود دارد.
 15. همشهری آنلاین: بعد از یک روز پراسترس می‌توانید به طور طبیعی و با تغذیه سالم، سرحال بیایید.
 16. همشهری آنلاین: سخنگوی وزارت بهداشت با بیان این که مردم تحت تاثیر مطالبی که در فضای مجازی منتشر می‌شود نگران نشوند گفت: بیماری تب کریمه کنگو نسبت به سال گذشته کاهش قابل توجهى داشته است.
 17. همشهری دو - ندا داوودی: ماه رمضان آمد؛ ماهی که روز و شب‌هایش با بقیه سال متفاوت است، حال‌وهوای سحر دارد، گرسنگی و تشنگی در طول روز دارد، طعم بندگی دارد و سفره زیبای افطار‌های خانوادگی و دورهمی.
 18. همشهری دو - مهدی واعظی: معمولا ما اطلاعات درستی درباره مصرف برق نداریم و به‌همین دلیل این انرژی گرانبها را به‌راحتی از دست می‌دهیم. مثلا آیا می‌دانید کشور ما حدود یک‌درصد جمعیت جهان را دارد، ولی حدود ۲درصد از انرژی جهان را مصرف می‌کند؟
 19. همشهری دو - شیدا اعتماد: ذرات غبار روی خط کج نور تکان می‌خورند. سکوت فضا را فقط صدای قدم‌هایم می‌شکند. می‌ایستم.
 20. همشهری دو - محمدرضا حیدری: سال تحصیلی ۹۶-۹۵ برای دانش‌آموزان روستاهای محروم شهرستان چاراویماق با لبخندهایی همراه بود که سال‌ها در چهره آفتاب‌سوخته و معصوم آنها گم‌شده بود؛ بچه‌هایی که محرومیت در وجود همه آنها ریشه زده ولی باز هم لبخند درصورت معصوم آنها دیدنی است. امسال اهالی روستاهای قره‌آغاج، مهربانی مردم ایران را به‌خوبی حس کردند.