خبر زندگی

فید مطالب همشهری آنلاین
 1. همشهری آنلاین: محققان دریافته‌اند سیب زمینی زرد طلایی با افزایش میزان ویتامین‌های ضروری بدن از بروز بیماری در جمعیت کشورهای درحال توسعه پیشگیری می‌کند.
 2. همشهری آنلاین: مسافرت به مقاصد دور به اندازه کافی با نگرانی همراه است و هنگامی که کودک را هم به این مجموعه اضافه شود میزان استرس شما بالاتر هم می‌رود.
 3. همشهری آنلاین: تاکو غذای سنتی مکزیک است که از یک نان (تورتیا) پخته شده از آرد ذرت یا گندم تشکیل شده که دور محتویات داخلی را می‌گیرد.
 4. همشهری آنلاین: هنگامی که به پوست شما ضربه وارد می‌شود، رگ‌های خونی زیر پوست شکننده شده و خون در زیر آنها جمع می‌شود اما گاهی اوقات بدون ایجاد ضربه، پوست شما کبود می‌شود.
 5. همشهری آنلاین: دستگاه‌های کوچک‌کننده بینی تاثیری بر زیبایی بینی ندارند.
 6. همشهری آنلاین: مشاور وزیر بهداشت و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در بازدید از مناطق زلزله زده غرب کشور، از استقرار اتوبوس آمبولانس‌های اورژانس کشور در کمپ‌های و مکان‌های شلوغ و پرازدحام اسکان در مناطق زلزله‌زده خبر داد.
 7. همشهری آنلاین: همه می‌دانیم که ورزش برای همه خوب است، اما میزان نیاز افراد به ورزش در هر مرحله از زندگی متفاوت است.
 8. همشهری آنلاین: دبیر علمی هفدهمین کنگره گوارش و کبد ایران، گفت: حدود ۳۰ درصد ایرانی‌ها کبد چرب دارند که با سونوگرافی قابل تشخیص است.
 9. همشهری آنلاین: ریشه اصلی بسیاری از تغییرات خلق و خو کمبودهای تغذیه‌ای و تغییرات متابولیکی است.
 10. همشهری آنلاین: اگرچه پوکی استخوان مشکلی بسیار شایع است اما قرار نیست بخشی اجتناب‌ناپذیر از روند پیری باشد، استراتژ‌ی‌های ساده برای کمک به پیشگیری از این بیماری دردناک و ناتوان کننده وجود دارد.
 11. همشهری آنلاین: چند ساعت و چند روز بعد از توقف سیگار کشیدن یکی سخت‌ترین دوره‌ها در مسیر شما به سوی ترک سیگار است.
 12. مهوش کیان ارثی: وقتی شنید که می‌خواهم درباره کار و زندگی‌اش با او حرف بزنم گفت: «من ارتباط مردمیم ضعیفه؛ آدرس یه نفرو که از ده‌‌سالگی کلیدسازی می‌کنه بهتون می‌دم، با اون حرف بزنین».
 13. همشهری آنلاین: دیابت به همان شمار مردان، زنان را هم دچار می‌کند، اما تاثیر متقاوتی بر آنان دارد.
 14. همشهری آنلاین: طبق نتایج یک مطالعه جدید، با پیروی از یک رژیم غذایی عمدتا گیاهی سلامت قلب تضمین شده است.
 15. همشهری آنلاین: متخصص با کمک کایروپراکتیک، بدون تجویز دارو و جراحی و فقط با انجام مانورهایی با دست روی بدن بیمار، برای درمان بیماری تلاش می‌کند
 16. همشهری آنلاین: مطالعه جدید نشان می‌دهد، نوع گروه خونی تعیین کننده افزایش ریسک حمله قلبی ناشی از آلودگی هواست.
 17. همشهری آنلاین: گرسنگی احساسی آنقدر قویست که تشخیص تفاوت آن از گرسنگی فیزیکی دشوار است و به‌راحتی با گرسنگی فیزیکی اشتباه می‌شود. اما شواهدی وجود دارد که با دنبال کردن آن‌ها می‌توانیم این دو را از هم تفکیک کنیم.
 18. دکتر غلامرضا حیدری: مصرف قلیان به‌علت نمای دروغین تفریحی و شادی‌زایی معمولا به‌صورت دسته‌جمعی و غالبا به شکل گروهی دوستانه یا خانوادگی مصرف می‌شود که قبح و مذمومیت مصرف سیگار را ندارد.
 19. نام سرطان لرزه بر اندام خانواده‌ها می‌اندازد چرا که اکثر مبتلایان در مراحل ۳ و ۴ بیماری که شانس درمان کاهش چشمگیری یافته به پزشک مراجعه می‌کنند.
 20. معصومه حیدری پارسا: سخنگوی وزارت بهداشت درباره اضافه شدن منابع به طرح تحول سلامت گفت: ما نیازی به تزریق منابع نداریم.